Współpraca

Jak skorzystać z mojej pomocy?

Jeżeli zainteresowało Cię to, w czym mógłbym Cię wesprzeć, zapraszam do kontaktu. Doradziłem już wielu osobom w zakresie poprawy ich samopoczucia i chętnie pomogę też Tobie.

Zobacz jak będzie wyglądać ścieżka naszej współpracy:

1. Wypełnienie ankiety
Jest to pierwszy etap, w którym poznaję Ciebie, Twoje problemy, oczekiwania i cele. Po jej otrzymaniu ustalam, czy będę potrafił Ci pomóc i czy wiem, jak mogę dostarczyć Ci oczekiwaną wartość.

2. Zlecenie badań laboratoryjnych
Na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji dotyczących stanu zdrowia, samopoczucia oraz trybu życia, zlecam wykonanie badań krwi. Jest to niezbędne przed przeprowadzeniem konsultacji, ponieważ tylko bazując na ich wynikach, mogę udzielić rzetelnej porady.

3. Interpretacja wyników
W drugim kroku opracowuję przesłane przez Ciebie wyniki testów. Zajmuję się ich analizą, wyciąganiem wniosków oraz przygotowywaniem dla Ciebie konkretnych wskazówek i planu działania.

4. Plan działania i sposób jego wdrażania

Rozmowa online
W uzgodnionym terminie przeprowadzamy rozmowę, podczas której przekazuję Ci moje wnioski oraz propozycje przygotowane specjalnie dla Ciebie. To czas, w którym możesz zadawać pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości, dowiedzieć się, co możesz poprawić w swoim życiu. Omawiamy wyczerpująco kwestie dotyczące Twojego zdrowia i stylu życia

3-miesięczny program suplementacyjny
Przygotowuję dla Ciebie szczegółowe zestawienie suplementów, sporządzone pod kątem różnych niedoborów oraz potrzeb żywieniowych. Zastosowanie tego planu ma na celu wyrównanie braków w Twoim organizmie oraz usprawnienie wszystkich procesów metabolicznych, a co za tym idzie, poprawę stanu zdrowia i jakości Twojego życia.

Wskazówki żywieniowe
Udzielam Ci porad dietetycznych i zaleceń żywieniowych, opracowuję listę produktów korzystnie wpływających na Twój organizm, na których powinieneś się skupić oraz wykaz tych, których powinieneś unikać. Doradzam jak zdrowo jeść na mieście 

 Porady treningowe
Doradzam jak zwiększyć Twoją aktywność fizyczną, jakie ćwiczenia możesz wykonywać przy obecnych możliwościach i trybie życia. Sugeruję również, co możesz zrobić, by zadbać o swoje ciało w kontekście sportowym.

Optymalizacja snu
Pomagam poprawić higienę Twojego snu, polepszyć jego jakość oraz pozytywnie wpłynąć na całą Twoją regenerację. Sugeruję, co możesz zrobić, aby budzić się wypoczętym i pełnym energii oraz doradzam, jak możesz czuć się wyspany każdego dnia.

Redukcja stresu
Pokazuję jak właściwie stosować praktyki relaksacyjne i techniki oddechowe mające na celu likwidację napięcia. Pomagam Ci zmniejszyć stres uspokoić w ciągu dnia z jednoczesnym stałym poziomem energii i skupienia.

5. Wsparcie mailowe
Otrzymujesz ode mnie pomoc pokonsultacyjną, w której odpowiadam na dalsze wątpliwości i pytania, które pojawiają się przy wdrażaniu moich zaleceń.

Czego wymaga
współpraca ze mną?

Nieustannie dokładam wszelkich starań, aby móc się doskonalić. Istnieje jednak ryzyko, że nie znajdę rozwiązania na wszystkie Twoje problemy. Moja wiedza, chociaż ciągle rozwijana, może nie wystarczyć w Twoim przypadku. Chciałbym jednak, abyś był świadomy, że zawsze dokładam wszelkich starań i otwarcie mówię, kiedy kończą mi się możliwości pomocy.

Czas
W zależności od Twojego stanu zdrowia, na początkowe efekty możesz czekać nawet do trzech miesięcy. Często podopieczni odczuwają różnicę w jakości życia już po pierwszym tygodniu. Jest to jednak kwestia indywidualna i zależy ona zwłaszcza od początkowego stanu zdrowia i trybu życia danej osoby oraz jej predyspozycji.

Koszty​
Tu nie chodzi tylko o cenę konsultacji, ale także o pewne wydatki związane z badaniami, dietą oraz suplementacją. Niekiedy jednorazowy koszt kompleksowych badań przekracza 1000 PLN, a koszt suplementacji waha się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych miesięcznie. Również zmiany w odżywianiu mogą pociągać za sobą dodatkowe wydatki. Jednak długoterminowe korzyści finansowe, wynikające z braku konieczności zażywania leków czy też zmniejszenia ilości wizyt lekarskich w późniejszych okresach, staną się dla Ciebie szybko widoczne.

Dyscyplina
Bez systematyczności i determinacji nie pojawią się u Ciebie pożądane rezultaty. Tylko stały rytm w stosowaniu się do zaleceń i niezbędna rutyna pomogą Ci osiągnąć założone cele. Nawet jednorazowe odstępstwa od nich znacząco odsuną w czasie planowane efekty.

Zaangażowanie
Czasem będziesz musiał odczuć chwilowy dyskomfort na rzecz późniejszych, długotrwałych korzyści. Bądź gotowy na rezygnację z pewnej grupy pokarmów i napojów, zmiany godzin snu oraz podjęcie dodatkowej aktywności fizycznej.

Świadomość powyższych wymagań i możliwość ich spełnienia jest warunkiem sukcesu naszej współpracy, dlatego skontaktuj się ze mną, proszę, tylko wtedy, gdy będziesz na to gotowy. Każdy z tych elementów ma bowiem sens i cel, który został przeze mnie przemyślany i sprawdzony w praktyce.

W czym nie mogę Ci pomóc?

NIE ZASTĄPIĘ TWOJEGO LEKARZA:

Jeśli zmagasz się z dolegliwościami wymagającymi wsparcia lekarza i jesteś tego świadomy, poproś najpierw o jego pomoc.

Jeśli zamierzasz stosować się do moich zaleceń, zawsze konsultuj je ze swoim lekarzem.

Jeśli wyniki badań będą wymagały interwencji lekarza, natychmiast Cię o tym poinformuję.

NIE PRZEPISZĘ CI LEKÓW:

Nie posiadam uprawnień do wypisywania recept.

Stosowanie substancji farmakologicznych wymaga nadzoru lekarza.

Nie mogę sugerować Ci stosowania środków na receptę.

NA CO MOŻESZ LICZYĆ?

Ile to wszystko kosztuje?

Dlaczego nigdzie nie widzisz stawki za moje usługi?

Koszt swojej oferty dopasowuję indywidualnie
– zgodnie z Twoimi wymaganiami i oczekiwaniami.

Jeżeli posiadasz już podstawową wiedzę i potrzebujesz tylko uzupełniających informacji, to cena dla Ciebie będzie odpowiednio niższa niż wtedy, gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z biohackigiem i wymagasz kompleksowego wprowadzenia we wszystkie tematy.

Co więcej, jeśli jesteś już moim studentem i bierzesz udział w którymś
z moich szkoleń, przewiduję dla Ciebie atrakcyjną zniżkę.

Nie wahaj się i już teraz wypełnij moją ankietę, abym mógł przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę!