Co osiągniesz dzięki naszej współpracy?

Pomagam Ci poprzez wyregulowanie kluczowych obszarów w taki sposób, by Twój organizm działał
niczym świetnie naoliwiona maszyna – zarówno w kontekście psychicznym, jak i fizycznym.

Zobacz, jak przebiega moja autorska metoda pracy z podopiecznymi,
która gwarantuje Ci oczekiwane rezultaty:

 1. ANALIZA 
Na początku wypełniasz ankietę, dzięki czemu poznaję Twój styl życia, cele, oczekiwania i problemy. Sprawdzam, czy będę w stanie właściwie Ci pomóc, czyli dać wartość, której oczekujesz.

 2. BADANIA 
Po analizie informacji na temat Twojego stanu zdrowia, stylu życia i samopoczucia, zlecam wykonanie badań krwi. Są niezbędne, abym mógł Ci udzielić rzetelnej porady, która będzie dostosowana do obecnego stanu Twojego organizmu.

 3. DIAGNOSTYKA 
Opracowuję wyniki Twoich badań laboratoryjnych. Zajmuję się ich analizą, interpretacją i przygotowaniem indywidualnie dopasowanego do Twoich potrzeb planu działania.

 4. IMPLEMENTACJA 

Rozmowa online
Podczas rozmowy przekazuję i wyjaśniam Ci przygotowany dla Ciebie plan działania. Dowiesz się co oraz w jaki sposób powinieneś zrobić, aby poprawić kondycję swojego organizmu. Możesz swobodnie zadawać pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości – wyczerpująco omówimy kwestie dotyczące Twojego zdrowia.

Program suplementacyjny
Otrzymasz Ci szczegółowy harmonogram przyjmowania i dawkowanie suplementów dobranych pod kątem niedoborów w Twoim organizmie. Pomogą Ci uzupełnić braki, a także usprawnić procesy metaboliczne, co bezpośrednio wpłynie na poprawę Twojego zdrowia, sylwetki i jakości życia.

Wskazówki żywieniowe
Wraz z poradami dietetycznymi i zaleceniami żywieniowymi otrzymasz  listę produktów, które powinieneś wprowadzić do swojej diety, a także tych, których należy unikać. Bez zbędnego liczenia kalorii dowiesz się, jak zdrowo jeść na mieście, gdy brakuje czasu na samodzielne gotowanie.

Porady treningowe
Otrzymasz dostosowane do Twoich możliwości i trybu życia porady treningowe, dzięki którym stopniowo zaczniesz zwiększać swoją aktywność fizyczną. Regularny ruch pozytywnie wpływa na samopoczucie, sylwetkę, poziom libido i energii na co dzień.

Optymalizacja snu
Dowiesz się, jakie zmiany powinieneś wprowadzić, aby dobrze zregenerować organizm podczas snu, a rano budzić się wypoczęty i pełen energii. Dam Ci wskazówki, które pomogą poprawić higienę snu i jego jakość – pozbędziesz się trudności z zasypianiem czy częstego wybudzania w trakcie nocy.

Redukcja stresu
Poznasz praktyki relaksacyjne i techniki oddechowe, dzięki którym zmniejszysz poziom stresu i będziesz lepiej na niego reagował. Zredukujesz napięcie w ciele, utrzymując jednocześnie stały poziom energii i skupienia, co pozwoli Ci na efektywne działanie.

Regulacja hormonalna
Nauczysz się, jak właściwie zadbać o równowagę Twojej gospodarki hormonalnej w taki sposób, aby osiągnąć wysoki poziom Testosteronu, który podniesie Twoje samopoczucie i komfort życia. Dzięki właściwym wartościom hormonów pozbędziesz się zmęczenia i zyskasz wysoki oraz stały poziom energii w ciągu dnia.

 5. SUPPORT 
Po spotkaniu online masz moje stałe wsparcie – zostajemy w kontakcie mailowym. Możesz konsultować ze mną swoje wątpliwości i zadawać pytania, które pojawią się podczas wdrażania zaleceń.

Dlaczego to nie jest współpraca dla każdego?

Biohacking gwarantuje spektakularne efekty, ale również wymaga, żebyś sporo zaoferował od siebie.
Musisz nie tylko być naprawdę zdecydowany na zmiany, ale także mieć możliwość ich wdrożenia.

Czego zatem wymaga taka współpraca?

CZAS

W zależności od Twojego stanu zdrowia, na pierwsze efekty możesz czekać kilka tygodni. Wiele osób odczuwa poprawę znacznie szybciej, ale nie zakładaj, że tak będzie również w Twoim przypadku – to bardzo indywidualna kwestia i zależy od tego, z jakiego punktu startujesz.

FINANSE

Badania, dieta oraz suplementy wymagają stosunkowo dużych nakładów finansowych. Czasami jednorazowa kompleksowa diagnostyka to koszt rzędu kilkuset złotych, a wydatki na suplementację zaczynają się od kilkudziesięciu złotych tygodniowo. Czy warto zainwestować? Tak, ponieważ zwróci Ci się to zarówno w dobrym samopoczuciu, zyskaniu czasu dla rodziny, jak i awansie w pracy, czy rozwoju własnego biznesu.

DYSCYPLINA
Bez systematyczności i determinacji nie pojawią się u Ciebie pożądane rezultaty. Tylko stały rytm w stosowaniu się do zaleceń i niezbędna rutyna pomogą Ci osiągnąć założone cele. Nawet jednorazowe odstępstwa od nich znacząco odsuną w czasie planowane efekty – ważne, abyś tego pilnował.
ZAANGAŻOWANIE
Czasem będziesz musiał odczuć chwilowy dyskomfort na rzecz późniejszych, długotrwałych korzyści. Bądź gotowy na rezygnację z pewnej grupy pokarmów i napojów, zmiany godzin snu oraz podjęcie dodatkowej aktywności fizycznej.
Świadomość powyższych wymagań i możliwość ich realizacji jest warunkiem sukcesu naszej współpracy, dlatego skontaktuj się ze mną tylko wtedy, kiedy będziesz mógł je spełnić.

Czy zawsze mogę Ci pomóc?

Chciałbym móc powiedzieć, że tak, ale jest kilka wyjątków.
Ważne, abyś był świadomy nie tylko możliwości współpracy,
ale też ograniczeń, które mogą się pojawić.

NIE ZASTĄPIĘ TWOJEGO LEKARZA:

Jeśli wiesz, że Twoje dolegliwości wymagają wsparcia lekarza – poproś najpierw o jego pomoc.
Jeżeli masz wątpliwości co do moich zaleceń, to zawsze skonsultuj je ze swoim lekarzem.
Jeżeli Twoje wyniki badań, będą wymagały interwencji lekarza, natychmiast Cię o tym poinformuję.

NIE PRZEPISZĘ CI LEKÓW:

Nie posiadam uprawnień do wypisywania recept.

Stosowanie substancji farmakologicznych wymaga nadzoru lekarza.

Nie mogę sugerować Ci stosowania środków na receptę.